Pronájem chalupa

http://zars.cz/krusne-hory/karlovarsky-kraj/karlovy-vary/abertamy-2013016/?h=1 Jsem člověk, který je neustále zaměstnán, ať už v práci či doma. Odpočívám jen když spím. Na víc není čas. Tedy pokud nenastane období dovolených. Pak zatoužím po zpěvu ptáků, zurčení potůčku, houbaření, opečeném špekáčku… Asi se kouknu na to, co mi poslal známý e-mailem – pronájem chalupa.
Zní to zajímavě, vypadá nádherně, už se vidím na terase s knížkou a večer u ohniště pod nebem plným hvězd. Bude to ráj na zemi. Takže moje první cesta bude zítra do cestovní kanceláře XY, kde se musím na vše podrobně informovat. Prostě protentokrát vítězí pronájem chalupa.

Lék na bolavou duši

Pobyt poblíž vesnice, daleko od civilizace, kde potkáte sem tam souseda, je to co potřebuje nemocná a zklamaná dušička. Je více takových, kteří hledají návrat k přírodě a místo k rozjímání. Poskládají si znovu své hodnoty a najdou třeba řešení k něčemu, co dříve vypadalo beznadějně. Klid, relax, samota a zvuky lesa, to vše mi slibuje vybraný odkaz. Pronájem chalupa.

mount300x300.gif
Pronájem chalupa
Ohodnoťte příspěvek
Ovoce ve skleni
</div>

<div class=